Hello! 9 replies

Please wait...

Brko

Sanity...is for the weak!

50 XP

27th May 2010

0 Uploads

438 Posts

0 Threads

#1 8 years ago

Well hello everyone,greetings from Croatia! :wave: :)

Guest

I didn't make it!

0 XP

#2 8 years ago

Još jedan brko? Jel možda imaš kakve veze s ovim članom:

http://forums.filefront.com/member.php?u=228397

Ajme kad vas obrijem tupim žiletom... :lulz:

Brko

50 XP

27th May 2010

0 Uploads

438 Posts

0 Threads

#3 8 years ago

Haha,naravno da imam veze s tim Brkom jer to sam isto ja :D

A tebe se sjećam sa Relicovih foruma,pomagao si mi oko Company of Heroesa,odnosno barem si pokušao pomoći ;) Eto,lijepo te je vidjeti i ovdje :D

Mastershroom VIP Member

Frag Out!

153,685 XP

18th November 2004

0 Uploads

14,196 Posts

0 Threads

#4 8 years ago

Welcome, countryman! I'm from Split originally, but I've been here in the US most of my life; I speak almost no Croatian, unfortunately.

Anyway, welcome to the forums! :)

Admiral Donutz VIP Member

Wanna go Double Dutch?

735,271 XP

9th December 2003

0 Uploads

71,460 Posts

0 Threads

#5 8 years ago

Even more Kroatians? :eek: Hmm, well, those we had on here so far all seemed rather harmless... so no need to panic. If you are just as strange as the rest of them, we could be in or some fun! :D

Brko

50 XP

27th May 2010

0 Uploads

438 Posts

0 Threads

#6 8 years ago

It's nice to know that there are more of my country men here! :D

Oh,Admiral Donutz,of course we could be in for some fun ;)

Oh and thanks for the warm welcome :)

Guest

I didn't make it!

0 XP

#7 8 years ago

xbrkox;5394185Haha,naravno da imam veze s tim Brkom jer to sam isto ja :D

A tebe se sjećam sa Relicovih foruma,pomagao si mi oko Company of Heroesa,odnosno barem si pokušao pomoći ;) Eto,lijepo te je vidjeti i ovdje :D

Što će ti još jedan account? Al si zaboravio password za stari account? :wiener:

Brko

50 XP

27th May 2010

0 Uploads

438 Posts

0 Threads

#8 8 years ago

Paa,da ti kažem iskreno,uopće se ne sjećam da sam ikad napravio account ovdje na Filefrontu :S Napravio sam ga jedino na Relicovim forumima,no nemogu se više logirati,neće da mi prizna email adresu :S Anyway,zašto pitaš,zar je to problem??

Guest

I didn't make it!

0 XP

#9 8 years ago

Ne, nije nikakav problem, nego mi je malo čudno da si napravio novi account kad već imaš onaj od prije. Doduše, nije ništa novo da ljudi zaborave password, pa si jednostavno naprave novi account ako ne mogu ili im se ne da prolaziti proceduru potrebnu da im forum pošalje password preko e-maila.

Ne znam zašto neće da ti prizna e-mail adresu, ali pretpostavljam da to ima veze sa nedavnim prelaskom na novi server. Od onda pola stvari ne radi kako treba, između ostalog i e-mail sistem. I drugi ljudi su se žalili da više ne dobijaju e-mailove koje su prije dobivali. Kako se meni čini, nikoga od glavešina nije briga za to, tako da ne znam kad će to popraviti i hoće li uopće popraviti.

Ako hoćeš, možeš pitati za pomoć ovdje:

http://forums.filefront.com/filefront-com-help-center-1272/

Napravi novi thread, objasni svoj problem i vidi što kažu crveni, ako uopće pokažu ikakav interes da ti pomognu. Eh, koje ljenčine... =p

Brko

50 XP

27th May 2010

0 Uploads

438 Posts

0 Threads

#10 8 years ago

Ok,pokušat ću.Hvala na savjetu :)